• head_banner

OTN / DWDM Mahinga Maha-reanga Tauira

  • 100G Transponder/Converter

    100G Kaituku / Panoni

    Ka tautokohia e te 100G OTN Transmitter tetahi atanga kaihoko QSFP28 me tetahi hononga taha-taha CFP hei tautoko i te huringa 100Gbps huringa nui-kakano. Ko te hangarau tino pai o te umanga honohono me te hangarau hangarau huringa whakatika FEC whakamua e taea ai e te kaha nui, te tawhiti-roa te whakawhiti-nui.

  • 200G Muxponder 2x100G converge to 200G

    200G Muxponder 2x100G ka huri ki te 200G

    Ka tautokohia e te 100G OTN Transmitter tetahi atanga kaihoko QSFP28 me tetahi hononga taha-taha CFP hei tautoko i te huringa 100Gbps huringa nui-kakano. Ko te hangarau tino pai o te umanga honohono me te hangarau hangarau huringa whakatika FEC whakamua e taea ai e te kaha nui, te tawhiti-roa te whakawhiti-nui.

  • SFP+ Multi-Rate Quad Transponder 10Gbps Repeater/Converter/Transponder

    SFP + Maha-Reima Tapawhakawhaka Whakawhiti 10Gbps Repeater / Converter / Transponder

    Ko te SFP + Maha-Reima Tapawhā Tauwehe he 8 SFP + waahi, Ka tukuna e te taputapu he rereketanga o nga kawa, penei i te 1G / 10G Ethernet, SDH STM16 / STM64, OTU1 / OTU1e / OTU2 / OTU2e, Fiber Channel 1/2/4/8 / 10, CPRI, me era atu Ko te SFP + transponder e tautoko ana i nga mahi reanga-maha me nga reeti raraunga whatu mai i te 1Gbps tae atu ki te 10Gbps; Ko te whānuitanga o ngā rongoā hanganga whatu kei roto ko te hurihanga pāpāho, te whakaputa tonu i te tohu, te hurihanga lambda.

  • 40G & 100G Muxponder

    40G & 100G Muxponder

    Ko te 40G & 100G Muxponer e tautoko ana i te 4x10G↔40G, te 4x25G↔100G paparanga hiko whakareatanga / whakaheke / ranei ranei, ka huri i nga tohu whanui / whakahekeheke ngatahi ki nga tohu whanui roangaru a te DWDM. it DWDM MUX / DEMUX, maha-hongere 100G 40G ranei nga ratonga ka tukuna ki te punaha DWDM. 40G & 100G Muxponder te otinga utu iti rawa mo te 100G rohe taone nui whakawhiti DWDM.

  • 40G & 100G OEO Converter

    40G & 100G OEO Converter

    Ko te 40G me te 100G Transponder e tautoko ana i te urunga ratonga 40G me te 100G ranei. Ko te whānuitanga o ngā rongoā hanganga whatu kei roto ko te hurihanga pāpāho, te whakaputa tonu i te tohu, te hurihanga lambda.

  • SFP28 Multi-Rate Quad Transponder 125M~32G Repeater/Converter/Transponder

    SFP28 Maha-Reima Tapawhakawhaka Whakawhiti 125M ~ 32G Repeater / Converter / Transponder

     

    Ko te SFP28 Maha-Reima Tapawhā Tauwehe he 8 nga waahi SFP28, Ka tukuna e te taputapu he rereketanga o nga kawa, penei i te 100M / 1G / 10G / 25G Ethernet, SDH STM1 / STM4 / STM16 / STM64, Fiber Channel 1/2/4/8 / 10/16 / 32Gbps, CPRI, etc.
    Ka tautokohia e te Kaitoha SFP28 nga mahi reanga-maha me nga reeti raraunga aukati mai i te 1Gbps tae atu ki te 32Gbps; Ko te whanui o nga rongoinga hanganga whanui he whakauru i te ao papaho, he tohu ano, he hurihanga lambda.

     

  • Redundant Multi-Rate Dual Transponder 10 Gbps Repeater/Converter/Transponder

    Tino Maha-Whakataa Tauarua Tauwehe 10 Gbps Repeater / Converter / Transponder

     

     Ko tenei transponder he muka 10G ki te muka 3R converter repeater me te transponder. Ka tautoko tenei transponder i a SFP + ki SFP + ko XFP ranei ki nga hononga muka XFP. 1 + 1 Raina aukati Aunoa Whakawhiti Whakawhiti e tautokohia ana mo nga tauranga Raina. Ko te transponder he kawa maramara, e whakarato ana i te 3R (Re-whakanui, Re-hanga me te Re-karaka) i waenga i enei momo momo kowhatu whatu.

  • Blue/Red EDFA Optical Amplifier

    Kikorangi / Whero EDFA Kaituku Whakauru

    Ko nga tauira Whakawhanaunga Tuarua Maamaa Tuatahi e whakauru ana he Whero me te tauranga kikorangi i hangaia mo te muka kotahi DWDM Solution. Ko te hoahoa o enei tauira ka whakamahia mo nga punaha whakawhiti-kotahi a te DWDM.

  • Middle stage access EDFA Optical Amplifier-PA Card

    Waenganui atamira whakauru ki te Kaari Whakawhana Optical-PA EDFA

    Na te whakamahinga o nga punaha tawhiti ka nui haere te whanui, ko te urunga ake a taatau kamupene whakahoahoa (MSA) EDFA, ko te urunga atamira (MSA) ka taea e te EDFA te whakatau i te ngaronga whakauru na DCM me OADM, i whakaweto te DCM me Nga roopu OADM. Ko te ngaronga whakauru ka whakaheke i te whakahekenga atu o te punaha OSNR.

  • EDFA Optical Amplifier – Booster Amplifier

    Kaitautoko Karu EDFA - Kaituku Whakaoho

    EDFA Optical Akaiwhakamahara mKo te odule e whakarato ana i te mahi-maha, te reo iti, te otinga Erbium-Doped Fiber Amplifier (EDFA), Ka taea te whakahaere i te waahanga whakanui i te hua tonu (Mana Maana Aunoa AGC), te mana whakaputa tonu (Mana Mana Aunoa, APC). Ka taea te whakarereke aunoa i te VOA whakauru ki te whakatutuki i te maheni o te whiwhi taonga maeneene. Ka taea e ia te whakanui i te tohu C-Band me te uru wawaenga o waenga (MSA) ranei, e tino waatea ana mo te tono whatunga.

  • DCM Dispersion Compensation Device

    Pūrere Utu Panui DCM

    Ko te mahi utu a Huanet me te utu rerenga marara mo te muka-aratau takitahi ka taea te DCM (G.652) hei tohatoha me te tohatoha i te roopu roopu whanui i roto i te C-band, ka taea ai e te punaha te tirotiro i te toenga o te toenga. I roto i te uara utu marara o te 1545nm roangaru rerenga ka taea te tae -2070ps / nm.

  • Dispersion Compensation Module (DCM)

    Momo Tiwhikete Whakawhitinga (DCM)

    Ko nga Tohu Whakawhitinga Panui kei te hanga i nga poraka o te HUA6000 Optical Transport System me te mahi i nga waahanga whakawhiti korero ki te whakatika i te horahanga o te puoro e mohiotia ana ko te Whakawhitinga Chromatic e whakaiti ana i te tawhiti whakawhiti tino nui o nga korero ki nga muka whatu.

12 Panuku> >> Wharangi 1/2