• head_banner

Huinga Huawei GPON

  • Huawei GPON OLT C++ optical transceiver on GPON board GPBD GPFD GPHF GPSF GPLF

    Huawei GPON OLT C ++ transceiver whatu i runga i te poari GPON GPBD GPFD GPHF GPSF GPLF

    Whakaahuatanga Huawei MA5800-X2, MA5800-X7, MA5800-X15, MA5800-X17 16-tauranga GPON OLT Atanga Poari GPLF te Poari Ratonga GPON Ratonga pai rawa atu a Huawei MA5800 Series OLT Huawei 16-GPON Kaari Atanga Tauranga me te B + / C + / C ++ Ko te waahanga SFP Ka tautokohia te wehenga wehe 1: 128 Tere Tere: 2.488Gbit / s, Tere Tere: 1.244Gbit / s Momo Atanga: SC / PC Max Tuku Tawhiti: 20km Whakawhiti Roangaru: 1490nm, Whiwhi Te Roangaru: 1310nm Paerewa Whakaaetanga: ITU-T G .984.1, ITU-T G.984.2, ITU-T G.984.3, ITU-T G.984 ...