1GE xPON ONT ONU me te Router / Bridage me te Tiwhikete Anatel

 Anatel Nama: 04266-19-12230

Ko te HZW-HG911 (HGU) he taputapu iti xPON ONT taapiri, e pa ana ki te urunga aunui maamaa. Ka mauhia e ia te momo-momo hoahoa hanganga kiato-whakauru me te whakarato 1 GE (RJ45) atanga. Ka tautokohia te hangarau o te paparanga 2 Ethernet pana, he maamaa hoki ki te tiaki me te whakahaere. Ka taea te tono ki te tono whakauru FTTH / FTTP mo nga kainoho noho me nga umanga. Ana e tino rite ana ki nga ture hangarau penei i te ITU-T G.984.x me nga whakaritenga hangarau o xPON
Taputapu.

Tawhā Atanga

 

Akomanga B +
Te mohio o te kaiwhiwhi: -28dBm
Nga Roangaru: Tx 1310 nm, Rx 1490 nm
Tere Raraunga Raro: 2.488Gbps
Tere Rawa Rawa: 1.244GpbsT
GPON: FSAN G.984.2 paerewa SC / PC muka aratau kotahi
Te ngaronga hono 28dB me te tawhiti 20km me te 1: 128

1 * 10/100 / 1000M whiri-aunoa
Katoa / Tuarua-Taarua
RJ45 Hono
MDI Aunoa / MDI-X
Te Taha o te Taha 100 Mita

Tawhā Pūrere

 

Ahinga (L x W x H) 120mm x 100mm x 30mm Te tuku mana punaha 12 V DC, 0.5 A.
Taumaha Tata ki te 240 g Te kohi mana tuturu 2.5 W
Te pāmahana mahi 0 ° C ki te + 50 ° C Te kohi mana nui 3 W
Mahi haumākū 10% RH ki te 90% RH (kore-whakamomona) Tauranga 1GE
Whakauru urutau hiko 100-240 V AC, 50/60 Hz Tohu POWER / PON / Ngaronga / LAN

Mahi Hua

 

Kia rite ki te ITU - T G.984 Paerewa, te whakarereke i te GPON ki runga
Tautoko i te kitenga-aunoa a ONU / Hono kitenga / whakahou mamao o te raupaparorohiko
Tautoko SNAND LOID + Kupuhipa tikanga rehitatanga maha
Tautoko whirihoranga VLAN tauranga
Tautokohia te ako-korero mac
Tautokohia te taapiri reanga-a-tauranga me te whakahaere bandwidth

Tautokohia te mahi aukati awhiowhio
Tautoko igmp maarama / hiwa / aratau takawaenga
Tautokohia te whirihoranga whakahaere mamao
Tautoko i te Whanui Aratuku Whanui (DBA)
Tautoko kia toru nga mahi ararere
Te whakahaere whatunga EMS i runga i te SNMP, e waatea ana mo te tiaki
Tautoko i te mahi whakaoho hiko-ngawari, ngawari ki te rapunga raru hono
Tautoko rere-whakahaere tauranga