• head_banner

10G SFP + DWDM

  • 10G SFP+ DWDM

    10G SFP + DWDM

    HUASDxx1XL-C (I) D40 Whakarei ake i te Puka Iti Mea Tino Whakatoihia SFP + transceivers kua hoahoahia mo te whakamahi i nga hononga 10-Gigabit Ethernet tae atu ki te 40km i runga i te muka SingleMode. He rite ki a SFF- 8431, SFF-8432 me ITU-T G.698.1. Ko nga hoahoa transceiver e whakapaihia ana mo te mahi nui me te utu mo te whakarato ki nga kaihoko nga rongoa pai mo te waea korero.

    Ko tenei transceiver e rua nga waahanga: Ko te waahanga whakawhiti e whakauru ana i te laser EML kua whakamatao. Ana ko te waahanga kaiwhiwhi he whakaahua whakaahua PIN kua whakauruhia me te TIA. Katoa nga waahanga ka makona i te akomanga I nga tikanga haumaru laser. Kei te waatea nga mahi taatai ​​matihiko ma te hononga waea-rua, peera i te SFF-8472, e ahei ai te uru atu ki nga waahanga mahi penei i te mahana o te transceiver, te miihini laser, te mana whatu whakawhiti, te mana whika me te ngaohiko tuku transceiver. .