100m 100G CFP2

Ko te waahanga CFP2-100GBASE-SR10 e tautoko ana i te hononga hono o te 100m i runga i te muka aratau-maha (MMF, G.652). Ko te tohu Gigabit Ethernet 100 e kawea ana i runga i te roangaru e wha. Ko te taarua me te whakaheke i nga roangaru e wha e whakahaerehia ana i roto i te taputapu.

Nga Huarahi Hua

 

• Tautoko i te 103.1Gb / s ki te utu 112Gb / s

• MPO 24 waahi atanga whatu

• Atanga hiko CPPI

• Unxooled 10x10Gb / s 850nm tuku

• 10 atanga rangatū hiko whakarara

• Ka taea mo te 100m me OM3 MMF me 150m me OM4 MMF

• Te kohi mana iti <4W

• Tauhokohoko Arotake Matapihi Atanga

• Atanga Whakawhitinga MDIO

• E haangai ana ki te 100GBASE-SR10

• Te mahana o te keehi mahi:

Hoko: 0 ki te 70 ° C

Nga tono

 

• 100GBASE-SR10 Itarangi

• 10 × 11.2Gb / s Multimode OTN

• 10x 10GE-SRLite Itarangi